A101 Apple Lightning Earpods MMTN2TU/A Kulakiçi Kulaklık Yorumları

A101 Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Apple Lightning Earpods MMTN2TU/A Kulakiçi Kulaklık satın almayı düşünen müşteriler tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Ürün hakkında sahip olduğu özellikleri bulabileceğiniz bu sayfada, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. NOT: sitemiz ürünler hakkında herhangi bir yorum yapmıyor olup, bu sayfa sadece müşterilerin yorum, düşünce ve sorularını belirtmesi için oluşturulmuştur.

Apple Lightning Earpods MMTN2TU/A Kulakiçi Kulaklık Özellikleri

  • Earpods MMTN2TU/A Kulaklık
  • Genel Bakış
    Klasikdairesel kulak içi kulaklıklardan farklı olarak EarPods’un tasarımıkulak geometrisine dayalı olarak geliştirildi. Yani diğer kulak içi kulaklıklara göreçok daha fazla kişi için çok daha fazla konfor sağlıyor.
    EarPods’un içindeki hoparlörlerses çıkışını en üst düzeye çıkarıp ses kaybını en aza indirerek yüksek kaliteli ses sağlamak için tasarlandı.
    Lightning Konnektörlü EarPodshemen kablo üzerinde yer alanses seviyesini ayarlamanızımüzik ve video oynatmanızıçağrıları cevaplamanızı ve sonlandırmanızı kolayca sağlayan yerleşik bir kumandaya sahip.
    Apple tarafından tasarlandı

Nerede Satılıyor?

A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Apple Lightning Earpods MMTN2TU/A Kulakiçi Kulaklık A101 Fiyatı Ne Kadar?

369,00 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

Argo & hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacak.