A101 Columbia Fairbanks Omni-Heat1746011-339 Erkek Bot Yeşil Yorumları

Columbia Fairbanks Omni-Heat1746011-339 Erkek Bot Yeşil satın almayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz! Bu sayfa içerisinde, ilgili ürün hakkında ihtiyacınız olan tüm önemli bilgilere ve güncel fiyatına kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, bu ürünü deneyen ve tecrübelerini paylaşan kullanıcıların yorumlarını da sayfanın alt kısmında bulunan yorumlar bölümünde bulabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sizler de ürün hakkında yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum formundan kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Not: Yeni eklenen ürünler için henüz yorum yapılmamış olabilir. Ancak, bu durumun normal olduğunu ve zamanla daha fazla kullanıcı tarafından yorumlar eklenerek bilgi kaynağının daha zengin hale geleceğini unutmayınız.

Ürün Bilgileri

  • OMNI-HEAT: Patentli Isı Yansıtıcıdış mekan performansı için tasarlanmıştır. Metalik nokta desenli iç astar ısıyı korumak için tasarlanmıştırastar nemi dağıtır.
  • GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ: Omni-TECH sistemimiz su geçirmezsızdırmaz membran patik yapısına sahiptir.
  • TRACTION VE KONFOR: İç mekan dostu Omni-GRIP iz bırakmayan bir dış tabana sahiptir. Hafif TECHLITE orta tabanüstün yastıklama ve uzun süreli konforla her yürüyüşü değerli kılar.
  • SICAKLIK DEĞERLENDİRMELERİ: Soğuk hava günleri için -25F/-32C olarak derecelendirilmiştir.
  • Üretim Yeri: Vietnam

Nereden Satın Alınabilir?

En yakın A101 şubesinden veya A101 resmi sitesinden en uygun fiyat karşılığında satın alabilirsiniz. Ancak bazı ürünler yalnızca belirli dönemlerde satışa sunulduğundan dolayı her zaman bulunmadığını lütfen unutmayın.

Bu Ürün A101’de Ne Kadara Satılıyor?

3.499,00 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

Argo & hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacak.