A101 Modalife Mina Çok Amaçlı Dolap Yorumları

A101 Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Modalife Mina Çok Amaçlı Dolap satın almayı düşünen müşteriler tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Ürün hakkında sahip olduğu özellikleri bulabileceğiniz bu sayfada, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. NOT: sitemiz ürünler hakkında herhangi bir yorum yapmıyor olup, bu sayfa sadece müşterilerin yorum, düşünce ve sorularını belirtmesi için oluşturulmuştur.

Modalife Mina Çok Amaçlı Dolap Özellikleri

  • Ölçüler
  • G: 45 cm Y: 180 cm D: 37 cm
  • Ürün hammaddesi 1. sınıf yonga levha yani suntalamdır. Yüzeyi lamine kaplamadırdarbelere karşı dayanıklıdır.
    Ürünümüz demonte yani kurulumsuz bir şekildeözel paketleme yapılarak kargoya verilmektedir. Ürün kurulumu alıcıya aittir. Kurulum için gerekli olan montaj şeması ve montaj malzemeleri kutu içerisinden çıkmaktadır.
  • Ürünü teslim alırken kargo görevlisi nezaretinde gelen kutuyu kontrol ediniz ve eğer herhangi bir hasar var ise hasar tespit tutanağı tutturunuzürün değişimleri bu tutanağa göre yapılabilmektedir.
    Kurulmuş ve orjinal kutusu zarar görmüş ürünlerin iadesi mümkün değildir.
  • Üretim Yeri: Türkiye

Nerede Satılıyor?

A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Modalife Mina Çok Amaçlı Dolap A101 Fiyatı Ne Kadar?

999,00 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

Argo & hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacak.