A101 Stanley Klasik Model Termos 1,9 L Yeşil Yorumları

Stanley Klasik Model Termos 1,9 L Yeşil satın almayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz! Bu sayfa içerisinde, ilgili ürün hakkında ihtiyacınız olan tüm önemli bilgilere ve güncel fiyatına kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, bu ürünü deneyen ve tecrübelerini paylaşan kullanıcıların yorumlarını da sayfanın alt kısmında bulunan yorumlar bölümünde bulabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sizler de ürün hakkında yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum formundan kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Not: Yeni eklenen ürünler için henüz yorum yapılmamış olabilir. Ancak, bu durumun normal olduğunu ve zamanla daha fazla kullanıcı tarafından yorumlar eklenerek bilgi kaynağının daha zengin hale geleceğini unutmayınız.

Ürün Bilgileri

  • Stanley Klasik Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 1,9 Litre
  • -Bu büyük termos büyük maceralar için tasarlandı. Stanley’nin meşhur vakum yalıtımıkahvenizin ve buzlu içeceklerinizin ısısını 2 Güne kadar korur. Katlanabilir tutacağı ile çok rahat taşınır. Sızıntı yapmazçantaya rahat sığardışarıda iken sorun yaşamamanız için de dökümü oldukça kolaydır.
  • -Paslanmaz çelik vakumlu yalıtımın en tepe noktasıçift duvarlı 1,9 litre hacimli Stanley Classic termos sıcak 45 saatsoğuk içecekleri 48 saate kadarbuzlu içecekleri ise 8 Güne kadar korur. 18/8 paslanmaz çelik ve BPA’sız malzemelerle üretilmiştirsızıntı yapmazpaslanmazkapağı bardak olarak kullanılabilir.
  • Üretim Yeri: Çin

Nereden Satın Alınabilir?

En yakın A101 şubesinden veya A101 resmi sitesinden en uygun fiyat karşılığında satın alabilirsiniz. Ancak bazı ürünler yalnızca belirli dönemlerde satışa sunulduğundan dolayı her zaman bulunmadığını lütfen unutmayın.

Bu Ürün A101’de Ne Kadara Satılıyor?

1.399,00 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

Argo & hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacak.