A101 Torku Altın Ekin Ayçiçek Yağı 5 L Yorumları

Torku Altın Ekin Ayçiçek Yağı 5 L satın almayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz! Bu sayfa içerisinde, ilgili ürün hakkında ihtiyacınız olan tüm önemli bilgilere ve güncel fiyatına kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, bu ürünü deneyen ve tecrübelerini paylaşan kullanıcıların yorumlarını da sayfanın alt kısmında bulunan yorumlar bölümünde bulabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sizler de ürün hakkında yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum formundan kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Not: Yeni eklenen ürünler için henüz yorum yapılmamış olabilir. Ancak, bu durumun normal olduğunu ve zamanla daha fazla kullanıcı tarafından yorumlar eklenerek bilgi kaynağının daha zengin hale geleceğini unutmayınız.

Ürün Bilgileri

  • Torku Altın ekin Ayçiçek yağıyemeklerinizde ve kızartmalarda güvenle kullanabileceğiniz sağlıklıkokusuz  ve kaliteli bir sıvı yağdır. Torku  ile yemekleriniz hem lezzetlihem hafif olacak.
  • Ürün miktarı: 5 L
  • Üretim Yeri: Türkiye

Nereden Satın Alınabilir?

En yakın A101 şubesinden veya A101 resmi sitesinden en uygun fiyat karşılığında satın alabilirsiniz. Ancak bazı ürünler yalnızca belirli dönemlerde satışa sunulduğundan dolayı her zaman bulunmadığını lütfen unutmayın.

Bu Ürün A101’de Ne Kadara Satılıyor?

169,00 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

Argo & hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacak.